![](fileadmin/_processed_/a/c/csm_camin_Blumenau__12__23e267a5dc.jpg)
![](fileadmin/_processed_/0/4/csm_camin_Blumenau__2__ca99f3d159.jpg)
![](fileadmin/_processed_/e/4/csm_DSC00791_e1478180e5.jpg)
![](fileadmin/_processed_/8/9/csm_camin_blumenu__3__756ff4cdc3.jpg)
![](fileadmin/_processed_/c/d/csm_camin_Blumenau__11__f8fe3d447e.jpg)
Despre centru
![](fileadmin/_processed_/a/3/csm_DSC06185_0654ec0e06.jpg)
Caminul Blumenau
Are o capacitate de 34 de locuri in doua sectii, pentru beneficiari independenti si pentru beneficiari dependenti. Camerele dotate conform standardelor in vigoare sunt structurate astfel: 26 pentru o persoana si 4 camere pentru doua persoane.
Varstnicii sunt ingrijiti de un personal bine pregatit, care au intelegere pentru doleantele individuale fiecaruia. Este o atmosfera calduraoasa, de siguranta, unde varstnicii gasesc intelegere de care au nevoie.
Raport de activitate pentru anul 2018
Aici puteți descărca raportul de activitate pentru anul 2018 în format pdf.